Naše služby

Vycházíme vždy z potřeb klientů a hledáme moderní a účinné technologie, které umožňují zbavit se rutiny a vylepšit podnikání každého druhu.

prodej a nastavení

Jsme certifikovaným partnerem společnosti Bitrix24 a máme letité zkušenosti se zavedením a nastavením různých informačních systémů. V rámci projektů se snažíme maximálně využít zabudované možnosti uživatelských nastavení poskytovaných vývojářem a zajistit tak bezproblémové aktualizace systému do budoucna.

vývoj a integrace

Potřebujeme-li v rámci projektu vyvinout novou funkčnost, použijeme přednostně programovací prostředí systému. Zkrátíme tak dobu vývoje a omezíme konflikty jednotlivých prvků. Pro integraci s jinými aplikacemi a službami se nám nejvíc osvědčila metoda REST API, ale umíme propojení systémů realizovat i jinými způsoby.

školení a podpora

Provádíme komplexní školení uživatelů a administrátorů, které zajistí do budoucna možnost provozování řešení s naší minimální asistencí. Samozřejmě také poskytujeme zákazníkům podporu dle SLA a poradenství v rámci rozvoje systému. Všechny naše balíčky podpory jsou zaměřeny na poskytování služeb vysoké kvality dle potřeb klienta.