Průvodce návštěvou

Rozhraní Grotem/Service nepotřebuje zvláštní školení, začít aplikaci plně využívat můžete již první den po jejím zavedení. Aplikace je na tolik uživatelsky přívětivá a intuitivní, že si ji vaši technici hned oblíbí. S Grotem/Service mají přehled o provedených úkonech a přesný popis toho, co mají udělat.

Evidujte historii údržby

Při opravě různých zařízení je důležité vědět celou historii jeho údržby. Grotem/Service poskytuje technikům možnost nejen mít tuto informaci vždy po ruce, ale i evidovat provedené úkony pro každé zařízení zvlášť. Všechna shromážděná tak data pak máte v systému pro další analýzu.

Plány návštěv na mapě

Využijte možnosti plánování návštěv pro své pracovníky v terénu na mapě. Pohodlný nástroj vám umožní vyhledat aktuální objednávky servisu v okolí a naplánovat tak nejefektivnější cestu pro každého ve svém tymu. Teď už víte, jak stihnout více za méně času!

Shromažďujte data

Mobilní aplikace Grotem/Service automaticky spočítá celkovou částku za provedené úkony a použité při tom materiály. Všechny informace se pak shromáždí v jediném systému a díky tomu máte možnost poskytnout zákazníkovi přehled za měsíc nebo detailnější popis konkrétních úkonů.

Kontrolujte kvalitu práce

Jednoduše si vytvořte check-list pro každý typ návštěvy a/nebo zařízení a máte tak jistotu, že se v rámci návštěvy na nic nezapomene. Označte v check-listu povinné úkony: aplikace v tomto případě zkontroluje jejich provedení a bez toho uživateli nedovolí označit návštěvu jako ukončenou.

Zabudované reporty

Mějte pod kontrolou výsledky návštěv, analyzujte počet objednávek servisu, jejich typy a dobu reakce, sledujte, kolik času technici potřebují pro jejich vyřízení - s Grotem/Service máte ty nejdůležitější analytiky a ukazatele pro zdokonalení kvality poskytovaných služeb vždy po ruce.