Creatio poskytuje rozšířené možnosti integrace s jinými systémy, což umožňuje jeho uživatelům mít všechny potřebné informace vždy po ruce a na jednom místě. Práce se zákazníky a partnery se tak stává přehlednější a jednodušší. Pomocí mocného a přitom snadného nástroje během několika málo minut zvládnete i import z Excelu.

Import dat z Excelu

Pro import stačí zvolit sekci a namapovat sloupce. Zjistit více

Použijte univerzální import z aplikace Excel, který pomůže rychle nahrát data firem, kontaktních osob, katalog produktů, elektronický katalog dokumentů a faktur a další informace do Creatio. Díky průvodci zvládnete nachystaný soubor naimportovat za několik minut: stačí zvolit sekci a namapovat sloupce.

Integrace se službami Google

Synchronizujte e-mail, kalendář a kontakty se svým účtem Google. Zjistit více

Synchronizujte e-mail, kalendář a kontakty se svým účtem Google. Díky obousměrné integraci již nebudete muset přepínat mezi aplikacemi pro odeslání pošty nebo během práce s kalendářem. Pokud máte kalendář v Googlu sdílený s jinými uživateli, všechny změny jimi provedené ve vašem kalendáři se dostanou i do Creatio.

Integrace s ARES

Creatio nahraje z ARESu data nového zákazníka na základě IČ. Zjistit více

Pravidelně ukládáte do crm informaci o nových klientech? S Creatio Vám postačí jenom jméno kontaktní osoby a IČ. Ostatní data včetně právní formy nebo počtu zaměstnanců Creatio nahraje z ARESu sám. Použijete-li nástroje pro obohacovaní dat z webu nebo sociálních sítí, dokážete vytvořit kompletní profil klienta za pár minut.

Vlastní tiskové šablony ve Wordu

Pomocí tiskových šablon MS Word můžete vytvořit dokumenty na základě uložených v Creatio dat. Zjistit více

Pomocí tiskových šablon MS Word můžete vytvořit dokumenty na základě uložených v Creatio dat. Například, nachystat složku kontaktní osoby nebo vytisknout zápisy z jednání na základě záznamů sekce Aktivity. Můžete upravit šablony již existující v Creatio nebo nastavit vlastní pro jakoukoli sekci systému.