Řízení obchodními činnostmi s Creatio vyvede vaši firmu na novou úroveň. Nechte systém řešit rutinu a možná i doporučit obchodníkovi, aby podnikl co nejlepší krok nebo naopak neudělal chybu. Všechno co k tomu potřebujete je k dispozici již v základu.

Evidence příležitostí

Na kartě firmy jsou umístěny pouze ty nejdůležitější informace. Zjistit více

Creatio umožnuje kompletní evidenci obchodních případů, včetně osob, které jsou s obchodním případem spojení ze stány vaší firmy a ze strany klienta. Pro dosažení co nejlepších výsledků u obchodních případů trvajících delší dobu lze použit zabudovaný proces prodeje postavený na základě nejlepších praktik. Nebude-li proces odpovídat požadavkům, klidně jej předeláte.

Historie obchodování

Využijte Creatio pro vytvoření správné strategie spolupráce a zlepšení vztahů. Zjistit více

Kompletní historie obchodní příležitosti včetně spojených dokumentů, aktivit, stavů a evidence osob je vždy po ruce. Během několika kliknutí lze získat kompletní přehled kroků uskutečněných v rámci příležitosti a dosazených výsledků, což nejen zrychluje samotnou práci na uspokojení zájmů klienta, ale umožnuje i její vylepšení na základě historických údajů.

Pokročilá analytika

Kontaktní osoby vašich zákazníků a partnerů, vaše zaměstnance a jakékoli osobní nebo pracovní kontakty v Creatio. Zjistit více

Pokročilé přehledy obchodních případů zjednoduší plánování výsledků a snadno ukážou i slabé články vašeho obchodního týmu. Navíc Vám ukážou aktuální stav obchodování jak v rámci celé firmy, tak i u jednotlivých obchodníků s možností srovnání výsledků. Bude-li vám některý ukazatel chybět, budete schopní ho tam přidat během několika minut a pár kliknutí

Generace dokumentů

Creatio má několik zabudovaných a lehce upravitelných přehledů. Zjistit více

Propojení s MS Word navíc umožnuje vytváření obchodních dokumentů (smlouvy, nabídky apod.) přímo ze systému s použitím šablon již existujících ve vaší firme. Vyhotovené dokumenty pak můžete odesílat klientovi také rovnou ze systému.