Creatio má širokou škálu nástrojů, které umožňují komunikaci s klienty a kolegy a zároveň zvyšují efektivitu spolupráce. Využijte možností telefonování, zpracovávaní e-mailů nebo chatovaní ve firemní sociální síti. Díky připomenutím a systémovým upozorněním Vám již žádná důležitá událost neunikne.

Vlastní e-mailový klient

Pracujte s e-maily rovnou v Creatio, kde můžete zpracovávat příchozí poštu buď ručně, nebo automaticky. Zjistit více

Pracujte s e-maily rovnou v Creatio, kde můžete vytvářet nové zprávy a zpracovávat příchozí poštu buď ručně, nebo automaticky. Každá zpráva při tom může být navázána na firmu, kontakt, příležitost nebo jiný objekt systému. Díky integraci s MS Exchange a Gmail lze v Creatio nastavit i několik poštovních schránek pro každého uživatele.

Sdílený kalendář

Kalendář Creatio umožňuje pohodlné plánování aktivit, úkolů a schůzek. Zjistit více

Kalendář Creatio umožňuje pohodlné plánování aktivit, úkolů a schůzek. Ty lze pak synchronizovat s Kalendářem Google a Microsoft Exchange nebo použit vlastní mobilní aplikaci Creatio, která funguje i offline. Podbarvení aktivit v kalendáři zjednoduší vyhledávání opožděných nebo aktivních úkolů.

Úkolování

Díky přehledným grafům a rychlým filtrům v bpm’online můžete kontrolovat produktivitu zaměstnanců. Zjistit více

Úkoly v bpm’online můžete vytvořit pro sebe, jiného uživatele systému nebo pro celé oddělení a navázat je na firemní kontakty, dokumenty, obchodní příležitosti nebo faktury. Díky přehledným grafům a rychlým filtrům můžete kontrolovat produktivitu zaměstnanců na základě splněných úkolů, zjišťovat, kolik schůzek probíhá týdně, a sledovat komunikaci s VIP zákazníky.

Sociální síť

S firemní sociální sítí bude komunikace mezi vašimi zaměstnanci probíhat rychleji a efektivněji. Zjistit více

S firemní sociální sítí bude komunikace mezi vašimi zaměstnanci probíhat rychleji a efektivněji. Tento nástroj umožňuje zaměstnancům z různých oddělení komunikovat a sdílet informace o projektech nebo příležitostech, odpovídat na otázky kolegů, komentovat příspěvky a tím zvyšovat zapojení do procesů a vlastní produktivitu. Sociální síť je dostupná i v mobilní aplikaci.