Mobilní aplikace Creatio slouží k práci se systémem na přenosných zařízeních a je doplňkovým nástrojem k základní aplikaci. Mobilní verzi systému Creatio lze přizpůsobit požadavkům uživatelů pomocí průvodce nastavením a používat během obchodních jednaní, výstav, prezentací apod. Mobilní aplikace Creatio je v ceně licence.

Kontakty a firmy

Získejte přístup ke všem základním informacím o zákaznících v mobilním zařízení. Zjistit více

Získejte přístup ke všem základním informacím o zákaznících v mobilním zařízení. Můžete pracovat s kontaktními osobami a firmami: přidávat nové kontakty, posílat SMS zprávy zákazníkům nebo volat přímo z mobilní aplikace a všechny údaje budou pak zaznamenané v Creatio. A nemusíte být přitom nepřetržitě online.

Aktivity a schůzky

Pomocí chytrého telefonu či tabletu i mimo kancelář neztratíte přehled. Zjistit více

Pomocí chytrého telefonu či tabletu si můžete v systému naplánovat úkoly nebo schůzky, zaznamenat vyřízení přidělených úkolů nebo výsledky telefonátů se zákazníky a dodavateli a synchronizovat své aktivity s plány kolegů. Díky tomu i mimo kancelář neztratíte přehled a budete mít všechny informace po ruce.

Mobilní prodej

S mobilní aplikací Creatio můžete řídit prodej bez ohledu na to, kde právě jste. Zjistit více

S mobilní aplikací Creatio můžete řídit prodej bez ohledu na to, kde právě jste. Aplikace Vám zobrazí kompletní historii každého prodeje, umožní specifikovat parametry obchodního případu nebo naplánovat další kroky. Máte také možnost kdykoliv uložit nový lead, prohlédnout si seznam potřeb zákazníků nebo sledovat změny stavu příležitostí.

Nastavení mobilní aplikace

Zvýšit efektivitu používání mobilní verze Creatio lze pomocí nastavení. Zjistit více

Zvýšit efektivitu používání mobilní verze Creatio lze pomocí nastavení, která umožňuje zobrazit uživateli jen to, co potřebuje k práci. Zabudovaný průvodce nastavením pomůže zvolit potřebné sekce, upravit jejich obsah pro mobilní aplikaci a zvolit provozní režim (online nebo offline) v závislosti na dostupnosti připojení k Internetu.