Automatizujte veškeré vnitřní procesy vaší společnosti: od schvalování dokumentů až do plnění úkolů nebo organizace spolupráce na projektech. Nakreslete si procesy v notaci BPMN s použitím přednastavených prvků pro vytváření aktivit, práci se stránkami rozhraní, zpracování dat nebo použití externích služeb.

Grafický workflow

Byznys procesy Creatio slouží nejenom k automatickému plánování aktivit nebo úkolů, ale umožnují popsat v systému celý firemní proces od začátku až do konce, tím zvýšit kvalitu práce a přesnost jednotlivých zaměstnanců bez ohledu na její zkušenosti. Navíc umí Creatio zpracovat i systémové události, třeba přijetí nové poptávky nebo dotazu zcela automaticky.

Byznys pravidla

Nemáte rozepsané procesy? Nevadí, stačí rozepsat v systému kroky, které třeba v rámci obchodního jednání mají být provedeny, nastavit termíny a určit zaměstnance a hotovo. Tento nástroji pochopitelně není tak flexibilní jako návrhář byznys procesy, ale i přes to má své výhody – umožnuje totiž popsat situace, které občas procesně ani nejde vyjádřit.