Bpm´online kombinuje vynikající funkčnost, nastavitelnost a dostupné ceny. Na rozdíl od konkurence lze skoro všechno v bpm’online upravit nebo přidat pouhým kliknutím myši - desítky tisíc řádků kódu realizujících vaše požadavky systém vygeneruje sám. To znamená, že nebudete donekonečna platit programátora, ale začnete více investovat do vlastní firmy.

Návrhář

Na stránce designéru systému můžete pomocí několika málo kliknutí nastavit rozhraní bpm’online. Zjistit více

Na stránce designéru systému můžete pomocí několika málo kliknutí nastavit vzhled pracovního místa uživatele v bpm’online sales, vybrat, které sekce se uživateli na základě jeho role zobrazí, a nastavit vzhled libovolné stránky: přidat firemní logo, změnit barvy panelu v souladu s firemním stylem.

Přizpůsobení vzhledu a obsahu

Nastavte bpm'online tak, aby zobrazoval pouze ty informace, které potřebujete. Zjistit více

Nastavte systém tak, aby zobrazoval pouze informace, které potřebujete - sekce, stránky, dashboardy a jakékoli indikátory: schémata, metriky, evidence. Pomocí průvodce si můžete vytvořit nový modul v bpm'online sales nebo upravit existující: změnit umístění polí, přidat nebo skrýt pole, záložky a detaily.

Nastavitelné grafy

Grafické přehledy dat v bpm'online lze snadno přidávat nebo měnit. Zjistit více

Grafické přehledy dat v bpm'online lze snadno přidávat nebo upravovat. Sledujte s bpm'online každodenní aktivity a celkový chod svého byznysu pomocí různorodých grafů, ukazatelů nebo speciálních seznamů a pipelinů. Analyzujte činnost svých zaměstnanců na základě počtu splněných úkolů, úspěšných příležitostí nebo vlastních kritérií.

Nastavení mobilní aplikace

Pracujte v mobilní aplikaci pouze s těmi sekcemi, které potřebujete, bez zbytečných informací. Zjistit více

Pracujte v mobilní aplikaci pouze s těmi sekcemi, které potřebujete, bez zbytečných informací. Díky průvodci mobilní aplikace může správce systému přidávat nebo skrývat pracovní místa a sekce, jakož i přizpůsobovat vzhled stránek mobilní verze bpm'online sales dle aktuálních požadavků a v souladu s oprávněním uživatelů.