Společnost bpm’online oznámila, že mění své firemní jméno a názvy produktů na Creatio a oficiální webové stránky na creatio.com. Nové jméno odráží přesvědčení společnosti, že se každý může stát vývojářem, který dokáže za několik minut automatizovat své nápady a vytvářet vlastní řešení.

Jméno Creatio a nové logo ztělesňují vizi společnosti pomáhat zákazníkům a partnerům bez námahy vytvářet výkonná a jedinečná řešení na platformě Creatio. A rovněž posiluje vlastnost platformy umožnit společnostem dosáhnout provozní dokonalosti a zdolání nových obchodních výšin.

Na oslavu přejmenování se společnost rozhodla představit své nové jméno na obloze společným seskokem CEO a více než 160 zaměstnanců. Každý, kdo se mohl zúčastnit online, sledoval záběry parašutistického kousku v rámci formální přejmenovací události. Oslavy přejmenování byly největší událostí v historii společnosti a vhodně nastavily náladu pro změnu její identity.

Přestože se její název mění, firemní strategie, produkty, tým a závazek k posílení uživatelů pomoci nejlepší BPM platformy s technologiemi low-code/no-code a sofistikovaných produktů CRM zůstávají stejné. Nové jméno jen posiluje vizi vytvoření světa, kde lze jakýkoli obchodní nápad automatizovat za několik minut.

Od našeho prvního uvedení na trh jako bpm'online se naše společnost, platforma a naše globální pozice hodně změnily. Chtěli jsme jméno, které lépe odráží to, čím je naše platforma a jak naši klienti vnímají naši společnost a její produkty. Naše nové jméno, Creatio, sjednocuje mnoho výkonných řešení, která byla vytvořena pomocí naší platformy, a jasně vyjadřuje naši vizi umožnit komukoli stát se vývojářem.

uvedla generální ředitelka a generální partnerka společnosti Creatio (dříve bpm'online) ve svém proslovu.

Chcete-li produkty Creatio (dříve bpm'online) vyzkoušet, kontaktujte nás.