Jednatel společnosti Aurik systems se zúčastnil setkání regionálního klubu Asociace podnikatelek a manažerek v Olomouci, jehož cílem bylo ukázat trendy a moderní informační technologie v oblasti zefektivnění práce malých a středních podniků. V rámci své přednášky se pan Stepanov podělil nejen o zkušenosti ze své praxe, ale předal i teoretické znalosti.

Odborníci z Aurik systems se s návštěvníky akce podělili o poznatky ve způsobech využití cloudu a nástrojů pro správu byznys procesů pro efektivnější zpracování leadů, rozvoj příležitostí a organizaci spolupráci zaměstnanců. Zároveň předvedli funkčnost nejnovější verze platformy bpm'online. Návštěvníci akce měli příležitost osobně tento produkt vyzkoušet a probrat aktuální otázky s odborníky.

Akce Aurik systems v Olomouci Přednáška o bpm'online

Cílem Asociace je vytvořit prostředí, které pomáhá ženám v podnikání, vzájemné komunikaci a ve vyměňování informací, a podporuje tak rozvoj jejich podnikatelských aktivit. Tým Aurik systems se rád na této činnosti podílel a spolupráci s Asociací bude i nadále rovíjet.

Chcete také vědět více o možnostech bpm'online pro podporu vašeho týmu? Neváhejte nás kontaktovat a vyzkoušejte nástroje bpm'online ještě dnes!