Nová verze bpm'online sales 7.10.2 obsahuje hned několik vylepšení, které usnadní práci uživatelů a správců systému. Mezi nejžádanější novinky této verze patří vylepšený mechanismus globálního vyhledávání a rozšířená funkčnost pro správu případů (workflow lišty).

Globální vyhledávání

Výsledky vyhledávání jsou nyní seskupovány a můžete tak například zobrazit pouze nalezené kontakty. Navíc díky možnosti skrolování můžete postupně načítat další výsledky, pokud bylo nalezeno více než 30 záznamů.

Globální vyhledávání v bpmonline 7.10.2

V rámci aktualizace byla rovněž vylepšena relevance výsledků vyhledávání. Nové systémové nastavení („Zobrazit výsledky vyhledávání s částečnou shodou“) umožňuje zohlednit ve výsledcích vyhledávání tvar slova, překlepy a nepřesné shody. Ve výchozím nastavení je tato funkce vypnuta.

Nástroje pro správu případů

Nyní můžete v případu ukázat povinné kroky. Zabráníte tak uživatelům postoupit do další fáze, dokud nebudou splněny všechny povinné akce v rámci stávající fáze. Bpm'online samozřejmě uživateli zobrazí seznam nedokončených kroků potřebných k přechodu na další fázi.

Správa případů v bpmonline 7.10.2

Nástroje pro přizpůsobení uživatelem

Během nastavení barvy pro kanály v sociální síti, šablony e-mailové zprávy v návrháři obsahu (pro bpm’online marketing) a v nastaveních vzhledu systému si barvu můžete zvolit z dynamické palety nebo ji zadat pomocí kódů HEX nebo RGB.

Přizpůsobení bpmonline 7.10.2

Byznys procesy

Prvek procesu [Číst data] byl optimalizován a nyní funguje mnohem rychleji během zpracování prvního záznamu. To umožnilo zlepšit celkovou výkonnost databáze a snížit množství spotřebovaných zdrojů při práci prvku v cyklu.

Návrhář sekce

Maximální délka názvu sekce se zvýšila z 30 na 128 znaků. Berte prosím na vědomí, že objekty s názvy delšími než 30 znaků lze použít pouze s databázemi Oracle verze 12.2 a vyšší.

Byla také opravena chyba, kvůli které v prohlížeči Mozilla Firefox docházelo k otevření karty [Byznys pravidla], pokud sekce obsahovala větší počet byznys pravidel.

Tiskové sestavy MS Word

Byla vydána nová verze zásuvného modulu bpm'online do MS Word:

  • Byla zjednodušena instalace a proces propojení zásuvného modulu se serverem bpm'online.
  • Nyní můžete přidávat do tiskových sestav stovky tabulek.
  • Nová verze zásuvného modulu je kompatibilní s předchozími verzemi bpm'online.
  • Bylo opraveno zobrazení titulku dokumentu, pokud je v tiskové sestavě umístěn před tabulkou s daty z bpm'online.

Stáhnout zásuvný modul bpm'online do MS Wordu pro 32bitový systém

Stáhnout zásuvný modul bpm'online do MS Wordu pro 64bitový systém

Další novinky

  • Bylo realizováno automatické přidávání záznamu o kariéře u primárního kontaktu firmy po jejím vytvoření pomoci minikarty v případě, že u tohoto kontaktu již byla firma uvedena.
  • Opraveno vyplnění data připomenutí vlastníkovi po úpravě data začátku aktivity.
  • Opravena chyba, která znemožňovala zobrazení vztahů firmy po úpravě dceřiné společnosti a vrácení na záložku [Vazby].