Společnost bpm'online, která poskytuje jedinečnou synergii technologií BPM a CRM a umožňuje tak organizacím urychlit realizaci jejich strategie, byla umístěna do skupiny silných hráčů v poslední zprávě The Forrester Wave ™: Sales Force Automation Solutions,Q2 2017.

Uznání společnosti bpm'online jako silného hráče v tomto prestižním žebříčku potvrzuje schopnost jejich řešení k poskytování inteligentních a inovativních nástrojů, které umožňují zjednodušit a prohloubit práci moderních obchodníků s jejími zákazníky a zájemci. Díky využití inteligentních funkcí bpm'online pro automatizaci prodejů se tisícům firem na celém světě podařilo zkrátit dobu mezi vytvořením strategie a její realizací a rychleji se přizpůsobit potřebám dnešních digitálně orientovaných zákazníků.

Společnost Forrester Research ohodnotila 10 nejvýznamnějších dodavatelů SFA řešení na základě 35 kritérií seskupených do třech hlavních kategorií: aktuální nabídka, strategie a přítomnost na trhu.

Ve své zprávě společnost Forrester Research uvádí, že „bpm'online přináší spoustu zabudovaných obchodních rolí a procesů a dodatečné funkce SFA v rámci své komunity, které jsou zaměřeny na zkrácení času pro získávání výhod zákazníkem od používání softwaru“. To potvrzují i zákaznické reference, které popisují řešení bpm'online jako „jedinečně snadná pro správu netechnickými uživateli a pro přizpůsobení individuálními obchodníky“.

Zpráva dále uvádí, že „problém přijetí systému uživateli řeší bpm'online poskytováním uživatelsky přívětivého rozhraní, specifickými procesy pro různé role a analytickými reporty, a nakonec založenými na datech pokyny k prodeji… nejvhodnějšími pro rostoucí obchodní organizace, které nepotřebují specializovanou technickou podporu nebo administrátora, protože řešení nabízí uživatelsky přívětivou administrativní konzoli a moderní uživatelské zkušenosti“.

Rok 2017 se stal dalším silným rokem z hlediska pokroku v technologiích posíleného stále se měnícím chováním zákazníků. Věříme, že naše uznání v takové dynamické kategorii v prestižní zprávě Forrester Wave potvrzuje, že naše nabídka SFA řešení vytváří jedinečnou hodnotu pro organizace, které hledají řešení pro rychlejší zavedení inovací a transformaci, tím, že jim poskytuje průlomové technologie, prohlubuje zákaznické zkušenosti a zjednodušuje obchodní operace,“ dodávají v bpm'online.

Bpm'online sales poskytuje sadu inteligentních nástrojů, které pomáhají obchodníkům řídit celý cyklus prodeje - od zájmu až po opakovaný prodej. Bpm'online je posílen procesně řízenou platformou, která umožňuje uživatelům bez námahy a programování navrhovat, realizovávat a optimalizovávat prodejní procesy, což má drasticky příznivý dopad na růst výnosů podniků. Zabudované prodejní procesy a nejlepší další postupy v bpm'online pomáhají obchodníkům rychleji dosáhnout lepších výsledků a vytěžit maximum z jejich pipeline. Společně s pozoruhodným řešením pro SFA mohou zákazníci využít také oceněné marketingové a servisní funkce - to vše na jedné platformě.

Vyzkoušejte oceněné řešení bpm'online sales >>