Bpm’online, známý světový dodavatel řešení pro řízení vztahů se zákazníky (CRM) a řízení byznys procesů (BPM), uvádí na trh verzi 7.3 své špičkové CRM platformy. Nová verze bpm’online CRM ještě lepe odpovídá požadavkům na rychlost, funkčnost a přívětivost. Jednou z mnoha významných novinek je firemní sociální síť pro založení a zlepšení týmové spolupráce a propojení zaměstnanců.

Firemní sociální síť (ESN)

Nový nástroj poskytuje možnostlepší komunikace, spolupráce a sdílení informací všem zaměstnancům. Účastníci týmů z různých měst a oddělení nyní mohou projednávat projekty, obchodní případy, sdílet zkušenosti a odpovídat na otázky. Diskuze lze navázat na každý záznam v CRM systému.

Soc.síť v bpmonline 7.3Notifikační lišta v bpmonline 7.3Nástroje soc. sítí v bpmonline 7.3

Informační panel

Nový informační panel zahrnuje automatická upozornění a připomenutí, informace o aktualizaci stavů dokumentů a příspěvky na sociální síti, s jejichž pomocí budou mít uživatelé CRM systému po ruce klíčové informace, aniž by při tom museli přepínat mezi dalšími moduly CRM systému.

Návrhář sekcí

Vytváření nových sekcí se stalo jednoduchým a již nepotřebuje IT odborníky. Návrhář krok za krokem pomůže s celým procesem – od zadání názvu sekce až po generování rozhraní.

Nejlepší praxe přímo z krabice

Zabudované byznys procesy umožní společnostem výrazně šetřit časem a tím i zvýšit celkovou produktivitu. Proces zahrnuje pět fází piperine od kvalifikace až po uzavření smlouvy. Použití tohoto procesu rozšíří míru vědění v řízení prodeje – jde totiž o taktický plán zpracování obchodního případu, sběr potřebných informací o klíčových osobách a kontrolu spokojenosti klienta během celého případu.

Integrace s Microsoft Exchange

Dokonalá integrace se serverem Microsoft Exchange umožní snadnou synchronizaci e-mailů, kontaktů a úkolů mezi MS Exchange a bpm’online CRM.

Složky a filtry

Práce s filtry se také stala snadnější a má lepší přehled výsledků. Například lze nyní současně pracovat se složkou i jejím obsahem.Nová verze navíc nabízí možnost vytvoření dodatečných filtrů určitým záznamům.

Vertikální seznam

Vertikální seznam nabízí možnost zobrazení potřebných dat – seznamu i karty – na jedné stránce jedné obrazovky. Žádné brouzdání moduly systému.

Celkem bylo v nové verzi řešeno více než sto uživatelských připomínek. Například lze nyní zobrazit nebo skrýt panel sekcí, nastavení teď má lepší strukturu. Rozhraní bpm’online se může přizpůsobit různým rozlišením, což dává uživateli možnost přizpůsobit prostředí podle svých potřeb a představ.

Česká lokalizace nové verze CRM systému bpm’online bude pro český trh k dispozici v posledním čtvrtletí tohoto roku.