Společný seminář ROOT-IT a Aurik systems

Společnost Aurik systems se zúčastnila partnerského dne firmy ROOT-IT, tedy tradičního setkání v hotelu Prachárna u Olomouce, jehož cílem bylo ukázat trendy v oblasti zlepšování práce v týmu. Hlavním tématem letošního setkání byl přehled moderních informačních technologií a jimi nabízených možností pro zvýšení efektivity týmové práce.

Druhá fáze CRM projektu v internetovém obchodu

27.unora 2013 startovala druhá fáze projektu zavádění CRM metodologie v internetovém obchodu s dětským zbožím. Cílem projektu je vytvoření základních pracovních postupu během práce s partnery (velkoobchod) a odběrateli (maloobchod) pro zaměstnance a management firmy.

BPMonline na CRM Portálu

Rádi Vám oznamujeme, že CRM systém BPMonline na základě moderní webové platformy byl uznán redakcí CRM Portálu (český specializovaný portál o CRM problematice) jako jeden z nejzajímavějších hráčů na českém CRM trhu a proto byl přidán do katalogu doporučených CRM systémů.

BPMonline patří do CRM Watchlist již podruhé

Uznávaný IT portál ZDNet zveřejnil CRM Watchlist 2013 (seznám systémů sledovaných v roce 2013) – tento seznam zahrnuje nejvlivnější hráče světového CRM trhu. Systém BPMonline byl totiž uznán jako jeden z nejlepších a inovačních systémů pro CRM technologie.

Start prodeje české verze CRM systému BPMonline

Aurik systems uvádí českou verzi BPMonline - online CRM softwaru na základě webové platformy. Prodej tohoto online CRM systému odstartuje 1.dubna roku 2013. Čeští zákazníci mají k dispozici nejen software samotný, ale i technickou podporu v češtině.

Segmentace zákazníků

V dnešní době existuje celá řada definic CRM jako formy přístupu k provozu společnosti. V praxi často vyvstávají otázky jako: „Které charakteristiky vystihují společnost zaměřenou na zákazníky?“ nebo např. „Jak je možné zjistit, zda je firma skutečně zákaznicky orientována?“