Bpm’online vyhrál prestižní cenu The 2014 CRM Market Awards

CRM systém bpm’online vyhrál prestižní cenu The 2014 CRM Market Awards v kategorii Sales Force Automation. The 2014 CRM Market Awards je rating nejsilnějších CRM řešení z celého světa a jeho porotu tvoří uznávaní experti a analytici ze světového CRM trhu. Volí pět nejlepších dodavatelů podle deseti kritérií, mezi něž patří výnosnost a obrat dodavatele, podíl na trhu a spokojenost zákazníků.

Společný seminář ROOT-IT a Aurik systems

Společnost Aurik systems se zúčastnila partnerského dne firmy ROOT-IT, tedy tradičního setkání v hotelu Prachárna u Olomouce, jehož cílem bylo ukázat trendy v oblasti zlepšování práce v týmu. Hlavním tématem letošního setkání byl přehled moderních informačních technologií a jimi nabízených možností pro zvýšení efektivity týmové práce.

Evidence klientů vždy po ruce, vždy podle představ

Podle našeho názoru potřebuje dnešní firma pro úspěch nejen znalosti a dobrou pověst, ale i dobré informační nástroje. Jejich účelem je poskytnutí včasných a hodnotných doporučení ke zlepšení zákaznické zkušenosti a tím i výkonnosti celé firmy. Je známo, že aplikace některých poměrně jednoduchých postupů je schopna zvýšit prodeje o 20 až 50 %, aniž by šlo o velké a podstatné změny ve firmě.

BPMonline na CRM Portálu

Rádi Vám oznamujeme, že CRM systém BPMonline na základě moderní webové platformy byl uznán redakcí CRM Portálu (český specializovaný portál o CRM problematice) jako jeden z nejzajímavějších hráčů na českém CRM trhu a proto byl přidán do katalogu doporučených CRM systémů.

Vybíráme CRM: užitečné rady

Dnes existují stovky a možná i tisíce všelijakých řešení na řízení podniku, včetně samozřejmě i CRM systémů. Protože se tato řešení často prezentují jako nějaká tajná zbraň nebo kouzelná hůlka ve službách firmy, je na čase pojednat o tom, do jaké míry je to pravda a do jaké pouze „finta“ IT odborníků.

Start prodeje české verze CRM systému BPMonline

Aurik systems uvádí českou verzi BPMonline - online CRM softwaru na základě webové platformy. Prodej tohoto online CRM systému odstartuje 1.dubna roku 2013. Čeští zákazníci mají k dispozici nejen software samotný, ale i technickou podporu v češtině.