Před více než sedmi lety prohlásil Mark Andreessen, slavný americký podnikatel, investor a softwarový inženýr: „Jsme uprostřed dramatického a velkého technologického a ekonomického posunu, v němž jsou softwarové společnosti připraveny převzít celá odvětví současné ekonomiky.“ Zatímco se tato předpověď ukázala jako jedna z nejpřesnějších za posledních 10 let, současný stav podnikových technologií tuto vizi drasticky ovlivňuje.

V roce 2020 budou muset digitální lídři předělat své strategie tak, aby lépe odpovídaly rychle se měnícím preferencím zákazníků a zlepšovaly provozní efektivitu. Změny a inovace je třeba implementovat nepřetržitě, aby bylo možné držet krok s rozšiřováním mobilních zařízení a aplikací, rostoucím průnikem internetu věcí, zavedením AI a Big Data a potřebou zlepšit provozní výkonnost. Kromě toho se očekává, že obavy o bezpečnost a digitální soukromí omezí růst trhu po celém světě.

Odborníci na digitální průmyslové inovace a vedoucí experti předpovídají, že rok 2020 přinese nové výzvy organizacím, které chtějí poskytovat více personalizované zákaznické zkušenosti napříč kanály, zefektivňovat zaměstnance a zrychlovat optimalizaci podnikových procesů a provozní efektivitu.

Tým Creatio nachystal průvodce pro vaši cestu digitální transformace, který se skládá z názorů lídrů z různých odvětví, podpořených výzkumem a daty. Čtěte více tady >>