Představujeme zbrusu nový produkt bpm'online studio FREE

Již brzy bude k dispozici zcela nový produkt - bpm’online studio free - vyvinutý pro zefektivnění práce s procesy. Řešení umožní vytvářet, dokumentovat a sdílet byznys procesy ve funkčním, pohodlném a sjednoceném prostředí, které je ideální pro všechny úkoly související s procesy: od sdílení osobních zkušeností až po vývoj komplexních podnikových procesů a interních regulačních dokumentů.

Implementace zásad GDPR v softwaru bpm'online

Dne 25. 5. 2018 vstoupí v platnost Obecné nařízení EU na ochranu osobních údajů (GDPR). Společnost bpm'online zaručuje, že její softwarové produkty používané zákazníky bpm'online k ukládání a zpracování osobních údajů jim umožňují implementovat standardy práce s důvěrnými údaji v jejich organizacích v souladu s tímto nařízením.

Rychlejší řešení každodenních úkolů s bpm'online 7.13

Znovu Vám představujeme přehled novinek, které si již brzy vyzkoušíte ve svém bpm’online. Nejnovější verze 7.13.3 obsahuje spoustu nových funkcí, které zlepšují zkušenost uživatelů při práci se systémem a urychlují řešení každodenních úkolů. Seznam klíčových funkcí nové verze zahrnuje kompletní pipeline, který zobrazí konverzi lead/prodej, flexibilnější nástroje pro vytvoření hromadných e-mailů a přehledné nastavení modelů strojového učení.

Krátký přehled novinek aktuální verze bpm’online 7.11

Byla vydána nová verze bpm’online 7.11, která umožňuje využívat prvky umělé inteligence pro zjednodušení každodenních úkolů, obsahuje sadu nástrojů pro automatizaci procesu schvalování jakékoliv informace v systému a poskytuje možnost zobrazení grafů a ukazatelů na kartě záznamu. Podrobnější přehled nových funkcí a opravených chyb naleznete níže.

Vyvínuli jsme "Facebook leads connector" pro bpm'online

Tým společnosti Aurik systems, integrátora řešení bpm’online v Česku a na Slovensku, vyvínul specializované řešení pro propojení reklam na sociální sítí Facebook a řešení na platformě bpm’online. "Facebook leads connector" umožňuje automatické nahrávání do bpm’online dat z formulářů Facebook vyplněných v rámci reklamy pro potenciální zákazníky.

Nová funkčnost řady bpm'online 7.10.3 pro pohodlnější práci

Společnost bpm’online vydala nový balíček aktualizace pro řadu řešení bpm'online. Ode dneška se můžete těšit na následující nové funkce a vylepšení: možnost spouštět obchodní procesy pro záznamy všech sekcí a detailů systému, zobrazení grafů s několika řadami v mobilní aplikaci nebo nastavení automatického přechodu mezi jednotlivými etapami v rámci případu.