Aurik systems uvádí českou verzi BPMonline - online CRM softwaru na základě webové platformy. Prodej tohoto online CRM systému odstartuje 1.dubna roku 2013. Čeští zákazníci mají k dispozici nejen software samotný, ale i technickou podporu v češtině.

Spolupráce nad českým zněním online CRM systému BPMonline se zúčastnili odborníci dodavatele – firmy BPMonline a integrátora tohoto řešení pro Česko a Slovensko – firmy Aurik systems. Mezi dalšími nejbližšími plány patří napojení na ARES, CRISBIS a další webové služby.

Ředitel rozvoje firmy BPMonline říká o tomto projektu: „Dnes je CRM trh v České republice jeden z největších ve východní Evropě, z tohoto důvodu jsme spolu s kolegy z firmy „Aurik systems“ dospěli k závěru o výrobě speciálně upravené české verzi. Jsme přesvědčeni, že naši čeští kolegové a klienti ocení přínosy do podnikání a jedinečné možnosti CRM systému BPMonline.

Dnes BPMonline CRM je používán firmami po celém světě. Důkazem uznání produktu na světovém CRM trhu je vítězství v prestižních mezinárodních soutěžích, jako je CRM Idol 2011, European IT & Software Excellence Awards 2013 a další.

Podrobnější informace o CRM systému BPMonline si můžete najít na webu www.bpmonline.com nebo na naší stránce.

Ukázku BPMonline přes web nebo přímo u Vás v kanceláři si můžete objednat zdarma na tel. čísle 702 074 322 nebo přes e-mail info@auriksystems.cz.