CRM systém bpm’online vyhrál prestižní cenu The 2014 CRM Market Awards v kategorii Sales Force Automation. The 2014 CRM Market Awards je rating nejsilnějších CRM řešení z celého světa a jeho porotu tvoří uznávaní experti a analytici ze světového CRM trhu. Volí pět nejlepších dodavatelů podle deseti kritérií, mezi něž patří výnosnost a obrat dodavatele, podíl na trhu a spokojenost zákazníků.

„Nová verze 7.3 bpm’online má silnou funkčnost a přívětivé rozhraní,“okomentoval výběr poroty Paul Grinberg, prezident společnosti The 56 Group.

Členka poroty a viceprezidentka agentury NucleusResearch Rebecca Wettemann označila bpm’online jako pochopitelný a na používání jednoduchý systém, jehož nastavení a prostudování zabere minimum času.

Dodavatelem české verze CRM systému bpm’online je společnost Auriks ystems s.r.o. Momentálně zákazníkům dodáváme předchozí verze bpm’online, tedy 5.4. Tato verze obsahuje nástroje nezbytné pro české podnikatele, jako napojení na ARES a fakturaci (bližší popis systému naleznete zde). Nová verze bpm’online 7.3 bude pro český trh k dispozici v posledním čtvrtletí tohoto roku.