Jak moderní technologie zlepšují komunikaci s klienty

Dnes stojíme na začátku nové revoluce v oblasti zákaznických služeb. Započala vznikem nových způsobů komunikace, které radikálně změnily chování zákazníků. Live chaty, e-mail a sociální sítě jsou integrovány téměř do všech obchodních procesů, a kontaktní centra nejsou výjimkou. Místo volání do call center se lidé stále častěji obracejí o pomoc na pohodlných textových kanálech.

Vyvínuli jsme "Facebook leads connector" pro Creatio

Tým společnosti Aurik systems, integrátora řešení Creatio (dříve bpm'online) v Česku a na Slovensku, vyvínul specializované řešení pro propojení reklam na sociální sítí Facebook a řešení na platformě Creatio (dříve bpm'online). "Facebook leads connector" umožňuje automatické nahrávání do Creatio (dříve bpm'online) dat z formulářů Facebook vyplněných v rámci reklamy pro potenciální zákazníky.

Představujeme zbrusu nový produkt Studio Creatio FREE

Již brzy bude k dispozici zcela nový produkt - Studio Creatio (dříve bpm'online) free - vyvinutý pro zefektivnění práce s procesy. Řešení umožní vytvářet, dokumentovat a sdílet byznys procesy ve funkčním, pohodlném a sjednoceném prostředí, které je ideální pro všechny úkoly související s procesy: od sdílení osobních zkušeností až po vývoj komplexních podnikových procesů a interních regulačních dokumentů.

Implementace zásad GDPR v softwaru Creatio

Dne 25. 5. 2018 vstoupí v platnost Obecné nařízení EU na ochranu osobních údajů (GDPR). Společnost Creatio (dříve bpm'online) zaručuje, že její softwarové produkty používané zákazníky Creatio (dříve bpm'online) k ukládání a zpracování osobních údajů jim umožňují implementovat standardy práce s důvěrnými údaji v jejich organizacích v souladu s tímto nařízením.

Rychlejší řešení každodenních úkolů s Creatio 7.13

Znovu Vám představujeme přehled novinek, které si již brzy vyzkoušíte ve svém Creatio (dříve bpm'online). Nejnovější verze 7.13.3 obsahuje spoustu nových funkcí, které zlepšují zkušenost uživatelů při práci se systémem a urychlují řešení každodenních úkolů. Seznam klíčových funkcí nové verze zahrnuje kompletní pipeline, který zobrazí konverzi lead/prodej, flexibilnější nástroje pro vytvoření hromadných e-mailů a přehledné nastavení modelů strojového učení.

Krátký přehled novinek aktuální verze Creatio 7.11

Byla vydána nová verze Creatio (dříve bpm'online) 7.11, která umožňuje využívat prvky umělé inteligence pro zjednodušení každodenních úkolů, obsahuje sadu nástrojů pro automatizaci procesu schvalování jakékoliv informace v systému a poskytuje možnost zobrazení grafů a ukazatelů na kartě záznamu. Podrobnější přehled nových funkcí a opravených chyb naleznete níže.