Bpm'online je již podruhé uvedena ve zprávě Forrester Wave

Společnost bpm'online, která poskytuje jedinečnou synergii technologií BPM a CRM a umožňuje tak organizacím urychlit realizaci jejich strategie, byla umístěna do skupiny silných hráčů v poslední zprávě The Forrester Wave ™: Sales Force Automation Solutions,Q2 2017.

Bpm’online si potřebám své firmy můžete přizpůsobit sami

Díky internetu a přístupu k informacím z různých zdrojů se dnes ale zákazník může se systémem seznámit ještě před tím, než osloví dodavatele a objedná si zkušební přístup. A právě zkušenosti uživatelů konkrétních CRM systémů hrají při rozhodování velkou roli. Důležitější roli než naše reference ale hrají případové studie, pomocí kterých se naši potenciální zákazníci mohou dozvědět, co řeší pomocí bpm’online naši klienti, jak jsou spokojeni s naší podporou a čím je bpm’online zaujal nejvíc. Hledáte CRM systém? Tady jste správně.

Nejnovější verze bpm'online sales 7.10.2 je na světě

Nová verze bpm'online sales 7.10.2 obsahuje hned několik vylepšení, které usnadní práci uživatelů a správců systému. Mezi nejžádanější novinky této verze patří vylepšený mechanismus globálního vyhledávání a rozšířená funkčnost pro správu případů (workflow lišty).

Wave: CRM systémy pro střední firmy

Podle názoru společnosti Forrester Research uvedenému ve správě „Wave: CRM Suites for Midsize Organizations, Q1 2015“ výrobci CRM letos pokračují s vývojem systémů vhodných právě pro střední byznys. Výrobci nabízejí především mobilní aplikace a modernizují rozhraní, aby co nejlíp pomáhali středním firmám řešit každodenní úkoly, kterými jsou obchodní management a efektivita prodeje, generování příjmů a vylepšení zákaznické zkušenosti.

Přednáška o možnostech zvýšení produktivity firmy v Olomouci

Jednatel společnosti Aurik systems se zúčastnil setkání regionálního klubu Asociace podnikatelek a manažerek v Olomouci, jehož cílem bylo ukázat trendy a moderní informační technologie v oblasti zefektivnění práce malých a středních podniků. V rámci své přednášky se pan Stepanov podělil nejen o zkušenosti ze své praxe, ale předal i teoretické znalosti.

Investice do IT jsou pro ředitele prioritou

Z nového průzkumu společnosti Deloitte je patrné, že CIO v České republice vnímají svoji klíčovou roli v oblasti podpory nových obchodních příležitostí a chtějí se zaměřit na růst prostřednictvím zavádění inovací. I když více než polovina IT ředitelů (52 %) považuje inovace za významnou prioritu, jsou jim za tímto účelem přidělovány pouze malé finanční prostředky. Téměř polovina IT ředitelů věnuje na inovace méně než 10 % svého rozpočtu.